Penio padidinimas / Penio pailginimas

PHALLOSAN forte yra vienintelis patentuotas ortopedinis tempiamasis diržas pasaulyje, jo vakuumo.

Funkcijos

Tempimo principas- naujų ląstelių susidarymas

Tempimo principas- naujų ląstelių susidarymas

Žmogaus kūnas turi savybę ir stiprų poreikį ląstelių dauginimuisi, kad būtų išvengta galimų sužeidimų ar komplikacijų. Šis medicininis aparatas iš pradžių primityvių tautų buvo pripažintas ir kitiems tikslams tokiems kaip ausų-lupų, kaip ir penio pailginimo panaudojimui.

Modernioji medicina naudoja dirbtiną odos tempimą, pvz. odos transplantacijai ar kitoms odos trūkstamoms vietoms panaudoti. Tai yra naudojama ir po krūtų šalinimo operacijos - odo yra iš pradžių tempiama, kad galėtų būti panaudota išpjautai vietai. PHALLOSAN poveikis yra tyrimais įrodytas jau 2004 metais. 2005 metais PHALLOSAN pateko i vieną reikšmingiausių urologinių - mokslinių žurnalų Sexual Medicine su tema penio padidinimas ir 2009 metais su tema penio nelygumai. Mielai, Jūsų konsultuojamui gydytojui atsiųsime šiuos orginalius straipsnius.

PHALLOSAN su Soft-Power- Metodu

Naujai išrasta apsauginė kepuraitė iš ypatingai minkšto silikono suteikia saugumo naudojant PHALLOSAN : Ji apgaubia penio galvutę ir odelę, ir taip apsaugą nuo per didelio tempimo. Su ypatinga savybe, kuri yra sukurta PHALLOSAN, silikoninė kepuraitė bando užkirsti kelią: tinimui, paraudimams arba burbuliukų susidarymui. PHALLOSAN apsaugomoji kepuraitė naudojimo metu būna veikiama lengvo spaudimo, taip pat nustatant tempimo stiprumą tai yra visiškai neskausminga ir ne žalinga.Trumpai: greiti rezultatai yra įmanomi.

Optimalūs rezultatai išgaunami tada, kai penis daugiau nei aštuonias valandas per dieną yra intersyviai traukiamas. Soft-Power-Metodas jums garantuoja, kad PHALLOSAN bent jau pradžioje yra lengvai jaučiamas, bet jau po keletos dienų PHALLOSAN nešiosite kaip savo antrąją odą. PHALLOSAN- penio padidinimas garantuoja jums norimus rezultatus be jokių šalutinių poveikių - prie didelių judėjimo galimybių. PHALLOSAN - paprasčiausiai saugi alternatyva!