Penio padidinimas / Penio pailginimas

PHALLOSAN forte yra vienintelis patentuotas ortopedinis tempiamasis diržas pasaulyje, jo vakuumo.

PHALLOSAN forte - vyrams su didelėmis

PHALLOSAN yra vienintelis patentuotas ortopedinis tempiamasis diržas pasaulyje, jo vakuumo - technika leidžia dar greičiau pesiekti penio padidinimo ir pailginimo rezultatų ir suteikia galimybę pilnavertiškam gyvenimui.


PHALLOSAN forte yra vienintelis patentuotas ortopedinis tempiamasis diržas pasaulyje, jo vakuumo - technika leidžia dar greičiau pesiekti penio padidinimo ir pailginimo rezultatų ir suteikia galimybę pilnavertiškam gyvenimui. PHALLOSAN forte padidina ir penio galvutę, nes joje ir yra sudaromas vakuumas. Visi kiti aparatai siūlo penio tempimą tik už galvutės. Mes turime virš dešimt metų sukauptos patirties apie šio produkto panaudojimą ir šia sistemą, kas padeda padidinti, pailginti ir/arba ištiesinti penį. Ilgalaikiai tyrimai ir mūsų klientų įvertinimai padėjo mums sukurti PHALLOSAN forte sistemą. Europos sveikatos institucijose PHALLOSAN forte produktas yra priskiriamas prie 1 klasės medicininių produktų. Atitinka visus medicininius reikalavimus ir turi CE ženklą. Yra "tempėjas" ir PHALLOSAN. Sužinokite daugiau apie mūsų apsauginę vakuumo sistemą su Soft Rower programa.

Veikimo principas

Penio poodiniai audiniai yra nuolatos stimuliuojami lengvu, nuolatiniu penio traukimu. PHALLOSAN forte sudaro, beveik nejaučiamą, penio tempimą, kuris atsiranda susidarius vakuumui penio galvutės strityje. Dėka aukšto nešiojimo komforto, lengvo naudojimo PHALLOSAN galima dėvėti iki dešimt valandų per dieną be jokių nepatogumų- kas dar greičiau veda prie didesnių laimėjimų! Ir: PHALLOSAN Jums garantuoja visišką saugumą išvengiant įvairių nepatogumų ir nemalonumų. Dėvint šį diržą jis yra tikrai nepastebimas.

Priešingai negu kitos tempimo sistemos PHALLOSAN forte garantuoja ne tik beskausmę procedūrą. PHALLOSAN forte taip pat gali būti dėvimas ir naktimis, nes ši sistema prisitaiko prie penio erekcijos. Kraujotaka yra visiškai neįtakojama. Nėra jokio pavojaus susižeisti, kaip su kitomis penio padidinimo sistemomis.

Sveikatos garantija

PHALLOSAN forte turi CE ženklą ir atitink EC Council Directive 93/42/EEC. Be to atitinka visus EN 980, EN ISO 14971 ir EN ISO 10993-1 standartus. Šis preparatas yra sukurtas pagal visus europietiškus medicininius reikalavimus. Visos medžiagos, reikalingos produkto gamybai, yra labai gerai suderintos ir tinkamos dėvėjimui. Specialiai PHALLOSAN forte sukurtos medžiagos tempiamajam diržui yra be formaldehidų ar kitų cheminių medžiagų. Varpelio formos prezervatyvas, kuris yra dedamas ant varpos galvutės yra be alerginių medžiagų ir be latekso. Tempimo diržas yra padarytas iš medicininio putų silikono. PHALLOSAN diržo sąsaga yra be nikelio cheminės medžiagos.

Diržo dėvėjimas yra neskausmingas ir gali trukti net iki 12 valandų, nesvarbu ar tai dėvima naktį ar dieną, tai priklauso kokių rezultatų Jūs norite pasiekti. Susidarant spaudimui yra išvengiama, kad penio galvutė išslytų iš varpelio formos prezervatyvo, kai, susidariusio spaudimo metu penio galvutė taip pat didėja. Traukos stiprumas yra nustatomas pagal diržo suveržimą.

Dalių valymas yraįmanomas be jokių didelių problemų. Tai galėsite pasiskaityti naudojimo instrukcijoje. Beveik kiekvieną diržo detalę galima užsisakyti iš naujo. Lipduko principo užsegimas tai daro dar paprasčiau.

Naujai sukurta apsaugomoji kepuraitė saugo penio galvutę ir odelę nuo per didelio tempimo, tinimo ar paraudimų. Kepuraitė suteikia lengvą spaudimą ant audinio paviršiaus. Traukimo stiprumą galima tik padidinti, kas suteikia greitesnių rezultatų.