Penio padidinimas / Penio pailginimas

PHALLOSAN forte yra vienintelis patentuotas ortopedinis tempiamasis diržas pasaulyje, jo vakuumo.

Panaudojimas

PHALLOSAN naudojamas ne operaciniu būdu peniui ištiesinti.

PHALLOSAN vakuumo-apsaugomasis metodas yra taip pat naudojamas langvam erekcijos susilpnėjimui, penio nelygumams tiesinti.

PHALLOSAN sėkmė pasireiškia per ne operacinius veiksmus, kaip be skausmo yra tempiamas penio viršutinis audinys. Taip susidaro lengvas patinimas, kuris veikia ląstelių dauginimąsį. Šitas ląstelių dauginimosi principas yra jau šimtmečius žinomas. Iki šiol PHALLOSAN yra vienintelis preparatas, kuris šį ląstelių tempino principą garantuoja be jokio skausmo.

Ilgalaikį PHALLOSAN naudojimą, kuris turėtų tęstis daugelį mėnesių, galima paskaičiuoti viena formule:

3 (mėnesiai dėvejimo trukmė) plius X = ilgalaikis naujai susiformavusių ląstelių poveikis. Kad poveikis ilgalaikiui pasireikštų apimties ir ilgumo padidėjimui.

Ortopedinėje srityje šis metodas yra sėkmingai naudojamas jau virš 20 metų: kai oparacijos metu kaulas yra padalinamas į dvi dalis ir yra sistematiškai kontroliuojant tempiamas. Šiuo atveju ekspertai dirba su veržiamuoju principu, kai varžtų pagalba tempiant kaulą susidaro naujų ląselių sluoksniai ir tokiu būdu kaulas ilgėja. Tuo pat metu, taip pat, susidaro nauji raumenų ir nervinių lastelių audiniai, kurie visiškai nebūna pažeisti šio proceso metu. Šio metodo dėka daugeliui pacientu buvo sugrąžintas pilnavertiškas gyvenimas- ką daro ir PHALLOSAN.
 

Koks bus Jūsų naujas dydis

Sėkmingam ir ilgalaikiui penio padidinimui ir pailginimui, galūnė turi gaminti naujas ląsteles.PHALLOSAN dėka, su traukimo ir spaudimo jėga - lengvu patinimu, galūnei teikiama galimybė augti, ir esant reikalui, net tiesėti (jeigu penis yra netiesus). Naudojant daugėlį mėnesių naujai susidariusių ląstelių sluoksniai penį padidina visapusiškai (3D). Taip penis auga ne tik į ilgį, bet ir į plotį. Šis principas veikia su PHALLOSAN- vakuumo- apsaugomąja -sistema.

Vakuumo traukos jėga yra lapsniškai nustatoma, stiprenis, nuolatinis tempimo principas yra nekenksmingas. Mūsų rekomendacija butu, kad tempimas būtų neperstipriausais. Motto: švelnus tempimas, bet reguliaraus ir nuolatinis.

Pradedant naudoti PHALLOSAN yra įmanoma, kad jusite langvą kutenimą. Tai yra tiketina, kad tai tęsis tik pirmąsias dienas.

PHALLOSAN gali būti naudojamas prie skitingų indikatorių

Naudojimo sritys:

  • Susitraukęs penis
  • Mažas penis
  • Netiesus penis
  • Įsivaidzuojamas mažas penis
  • Erekcijos sutrikimai
  • Gydimas po prostatos operacijos
  • Sukietėjimai ant lytinės galūnės