Penio padidinimas / Penio pailginimas

PHALLOSAN forte yra vienintelis patentuotas ortopedinis tempiamasis diržas pasaulyje, jo vakuumo.

Gydytojai informuoja

Mūsų išrastas preparatas PHALLOSAN yra užpatentuota prekė. Jos veikimo principas bazuojasi varpos platėjimu, kuris vyksta tinimo principu ir po igalaikio naudojimo rezultatai pasireiškia ne tik varpos apimtyje, bet ir ilgyje. Šis medicininis principas, iš pradžių buvo pripažintas afrikiečių ir indų tautų ir kitiems tikslams, tokiems kaip ausų-lūpų, kaip ir penio pailginimo panaudojimui.

Pats principas modernioje medicinoje yra jau ilgai naudojamas. Ortopedijos srityje šitas gydymas naudojamas jau virš 20 metų ekstemaliems pailginimamas atikti. Operacijos metu kaulą padalinant i dvi dalis, ar daugiau dalių, šis principas naudojamas tempiant koją. Kojos tempimo proceso metu susidaro naujos ląstelės ne tik kaulo, bet ir raumenų, nervų audiniuose. Šiuo metodu galima išgauti daugelį centimetrų. Taip pat ir plastinėje chirurgijoje šis tempimo metodas yra labai dažnas atvejis, kai vyksta odos transplantacija reikalingom kūno vietom, toje kūno vietoje kur oda buvo iškirpta, ją bandoma užpildyti odos tempimo principu.

Kongresai ir parodos

61. Kongress der Deutschen Gesellschaft für Urologie e.V. - Dresden

2009 metais, rugsėjo mėnesio 16- 19 dienomis Vokietijoje, Dresdene, vykusiame kongrese buvo apžvelgta visi naujausi moksliniai atradimai urologijos srityje.

PHALLOSAN buvo pristatytas šios srities specialistams. Šis preparatas susilaukė daug susidomėjimo, kaip terapija, po pašalinimo prostatos ar puslės, kovojant su penio sumažėjimu. Daugėliui vyrų penio sumažėjimas veda prie didelio psichologinio streso. PHALLOSAN taip pat stimuliuoja kūno erekciją, mikrofaziniuose įtrūkimuose aktyvina naują ląstelių junginių susidarymą, ko pasekoje galūnė didėja ir platėja.