Penio padidinimas / Penio pailginimas

PHALLOSAN forte yra vienintelis patentuotas ortopedinis tempiamasis diržas pasaulyje, jo vakuumo.

Klausimai ir atsakymai

Spauskite čia norint skaityti tam tikrus klausimus ir atskymus.

Kiek maždaug centimetrų galima pailginti penį naudojant PHALLOSAN?

Zentrinės afrikos valstijoje Nuba buvo užfiksuotas penio pailgėjimas iki 45 centimetrų (žurnalas "Stern" v. 30.11.95 Heft Nr. 49), šis rezultatas buvo išgautas po ilgamečių penio tempimo. Dėvint PHALLOSAN jau po keleto mėnesių galima pastebėti pirmus rezultatus.

Kokiu principu veikia PHALLOSAN?

PHALLOSAN veikia pagal vieną principą, kas mūsų vakarų visuomenėje vaizduoja Kažką Naują, nors šis principas "gamtos" tautose yra naudojama nuo seno: Penio padidinimas nuolatos jį traukiant. Šį principą naudoja gyventojai šiaurės Ugandoje, kai tempiant su svarmenimis penis yra pailginamas iki 45 centimetrų.

Išvystant tam tikrą spaudimą, tempimo procese, kuris yra neskausmingas, yra suaktyvinamas naujų ląstelių dauginimasis, kas rezultate, penį netik ilgina, bet ir didina jo apimtį.

Ar siunčiama pakuotė atrodo neutraliai?

Siunčiama pakuotė atrodo visiškai neutrali. Ant jos nėra užrasyta ar nupiešta kažkokių ženklų, kad galėtu apibūdinti pakuotės turinį. Net ir viduje esanti sąskaita jokios užuomenos apie siuntinį neduoda. Kaip prekės pavadinimas sąskaitoje yra naudojamas žodis "Ekstencijos prietaisas".

Visi surinkti duomeneys apie asmenį yra išsaugojami kompiuteryje, kuris neturi jokio prijungimo prie interneto. Pagal jūsų norą mes jums galime nesiųsti jokių reklaminių ar daugiau informacijos suteikienčios spaudos apie šį preparatą. Duomenys nėra kažkur panaudojami ar toliau parduodami. Tai mes jums garantuojame. Daugelis patenkintų klientų mus iki šiol laiko patikimais partneriais.

Ar įtakoja preparato veikimą, jei yra vartojami narkotikai?

"Jeigu jauni vyrai labai daug vartoja heroino, penis toliau nebesivysto. Jis ir lieka mažo dydžio. Heroinas sukelia per didelę streso b8seną kūnui, todėl seksualiniai organai toliau nebesivysto. Todel suaugę vyrai tolimesnį gyvenimą kenčia dėl mažo penio (Dr. von Soer, Psichologas, buvęs Narkologas iš hamburgo). Tik su PHALLOSAN galima toliau pagelbėti.

Ar PHALLOSAN dėvimas tik į vieną pusę?

Kas dvi dienas tempimo pusė turi keistis.

Kai aš dėvejimo metu patiriu erekciją, ar tai gali būti skausminga?

Erekcijos metu jaučiamas lengvas spaudimas, bet tai nesukelia jokio skausmo. Tai yra neskausmimga, nes specialusis prezervatyvas tempiasi kartu.

Ar šlapinimosi metu man reikia nusiimti preparatą?

Iš higieninių priežąsčiu mes jums rekomenduojame prieš norint šlapintis preparatą nusiimti.

Kaip egtis, kai viena PHALLOSAN iš sudedamųjų detalių yra su defektu?

PHALLOSAN jums duoda garantiją visoms dalims 12 mėnesių, išimtis yra tempiamasis prezervatyvas.

Ar kiekvienas individuoliai gali nuspręsti PHALLOSAN naudojimą?

PHALLOSAN gali kiekvienas individuoliai naudoti, be jokių medikų pagalbos ar nurodymo. Naudojimosi instrukcija yra labai aiskiai aprašyta ir su daug paveiksliukų pavaizduota. Jeigu kyla kažkokių neiaškumų, gailte skambinti į mūsų liniją telef: +423 235 84 77. Iki šiol mes kiekvienam klientui padėjome visais klausimais.

Ar yra atlikta klinikinių studijų, kurios įrodo PHALLOSAN sėkmę?

Yra įvairių publikacijų apie PHALLOSAN ® veikimą, kurias mes mielai pateiksime jūsų gydytojams.

Ar yra galimi kažkokie šalutiniai poveikiai ar rizika naudojant PHALLOSAN?

Dėvėjimas PHALLOSAN gali sukelti pavojų, jeigu nėra laikomasi naudojimosi instrukcijos. PHALLOSAN napatariama naudotis, jeigu ant penio yra atvirų žaidų ar jeigu yra įnešta infekcija.

Taip pat PHALLOSAN nėra patariama naudotis, jeigu: vartojote alkoholį, narkotikus, arba kitus skausmą mažinančius vaistus, miegą gerinančius ar raminamuosius vaistus, nes šie vaistai mažina jutimo pojučius, jeigu miego metu nuslinktų diržas.

Kaip yra, jeigu aš noriu dėvėti džinsus ar kitas aptemtas kelnes?

PHALLOSAN nėra matomas nei po džinsais, nei po kitomis aptemtomis kelnėmis. Yra matoma lennva žymė, kurią galima supratsi, kaip kad jūs turite didesnį penį. Po maudymosi kelnaitėmis diržą ir tempiamąjį preyervatyvą galima pastebėti.

Ar galiu aš PHALLOSAN dėvėti naktį?

Mūsų tyrimai rodo, kad PHALLOSAN galima dėvėti ir naktį. Jeigu miego metu petiriate erekciją, tempiamasis prezervatyvas tempasi kartu. Kraujotaka nėra sutrikdoma.

Ar yra skirtumas naudojant PHALLOSAN ir naudojant Vakuumo pompą?

Vakuumo pompa yra dažniausiai naudojama erekcijos sutrikimui gydyti. Tai nėra pritaikoma penio nuolatiniui traukimui- jo ilginimui ar didinimui. Todėl gamintojai šį preparatą siulo dėvėti kasdien 20- 30 minučių.

PHALLOSAN galima dėvėti kasdien net iki 8val. po drabužiais. Kas turi sėdimą profesiją, šį preparatą gali taip pat dėvėti, be jokių išimčių. Su PHALLOSAN pasiekti rezultatai yra ilgalaikiai. Yra nustatyta, kad kuo ilgiau yra dėvimas PHALLOSAN, tuo geresi ir ilgalaikiškesni yra rezultatai.

Dėvint vakuumo pomą gamintojas įspėja, jok prie per aukšto vakuumo gli būti pažeista kraujotaka ir gali išsivystyti trombozė penyje. Kai šie rezultatai gali būti pašalinami, tik operacijos metu.

Koks yra skirtumas penį didinat su PHALLOSAN ir chirurginiu keliu?

PHALLOSAN veikimo principas yra: švelniu traukimu yra suaktyvinamas naujų ląstelių susidarymas.

Chirurginiu būdu tai vyksta kitaip. Kai penis yra iš kūno "išrtaukiamas", po operacijos penio erekcijos kampas pasikeičia t.y. 45 laipsniai ir iš dalies niekata tiksliai nenusileidžia. Tikri reyultatai pasiekiemi tik tada, kai po sėkmingos operacijos penis yra dar traukiamas. Tokie patzs, o gal net ir geresni rezyltatai yra pesiekiami su PHALLOSAN ir be chirurginio įsikišimo.

Ar yra kažkoks mažiausias penio dydis, norint naudoti PHALLOSAN?

PHALLOSAN yra pritaikytas įvairiems penio dydžiams. Sudarytas lengvas mini vakuumas laiko net ir mažiausia penį preyervatyve be visiškai jokio skausmo ar didelio spaudimo.

Kai naudojant kitus preparatus (daugėlis pacentų teigia) panis išslysdavo arba suteikdavo nežmoniškus skausmus, idealaus vakuumo nepavykdavo sudaryti.

Ar penį tempiant jis plonėja?

Proceso metu penis ne tik ilgėja, bet ir storėja, nes taip yra stimuliuojamas naujų ląstelių susidrymas ne tik peniui ilgėti, bet jam ir storėti. Šis prozesas yra net lengvai jaučiamas vykstant lengvam kutenimui-tempimui, kuris po keletos dienų pranyksta.

Ar šis principas yra žinomas medicinoje?

Taip. Žinoma yra tai, jog su nuolatiniu dirginimu ( traukimu, spaudimu) yra suaktyvinamas poodinis sluoksnis, kuriuo metu gaminasi naujos ląstelės. Moderni medicina šį principį naudoja odos transplantacijai vykdyti, kai oda yra tempiama ir taip išgaunama kitoms kūno vietoms padengti. Šis principas ortopedijos srityje yra žinomas daugiau kaip 20 metų, jis naugojamas kojoms ilginti. Kai opercijos metu kojos kaulas yra padalinamas, į tam tikrą skaičių dalių, tada yra vykdomas nulatinis ir lengvas tempimas, kuriuo metu susidaro naujos ląsteles netik poodiniuos sluoksniuose, bet ir raumenyse, sausgyslėse, kauluose ir tt. Šis procesas,savaime aišku, vyksta milimetrinio tempimo laimėjimo principu. Šiuo tempimo principu galima laimėti daugelį centimetrų.

Ar PHALLOSAN naudojimas gali įtakoti erekcijos funkciją?

PHALLOSAN stimuliuoja varpos galvutės jautrumą, kai šio proceso metu varpa yra aprūpinama daug didesniu krojo kiekiu. Šis poveikis gali sukelti erekcijas, bet be ejakulecijos.

Ar gauti rezultatai yra ilgalaikiai?

Po nemažiau, kaip šešių mėnesių dėvėjimo laiko rezultatai yra ilgalaikiai.

Kaip dažnai reikia PHALLOSAN dėvėti?

PHALLOSAN dėvimas yra kasdien po mažiausiai 2-3 valandas. Jeigu dėvima yra ilgiau, reyultatai yra greičiau pasiekiami. Daugėlis pacientų PHALLOSAN dėvi kasdien net iki 12 landų, bet su mažomis pertraukomis.

Jeigu turite daugiau klausimu klauskite musų ekspertų telefonu, jie jums pagelbės toliau kiekvinos paros metu.