Penio padidinimas / Penio pailginimas

PHALLOSAN forte ir PHALLOSAN plus+

NAUJAS PHALLOSAN plus+

Dar geresnis PHALLOSAN forte prailgintojas


PHALLOSAN plus+

"Dirbant komandoje viskas veikia geriau!" - todėl prieš 5 metus (2018 m.) savo klientams pristatėme naują pasirenkamą PHALLOSAN forte strypo prailginimą. PHALLOSAN plus+ strypų sistema ne tik suteikė mūsų klientams galimybę naudoti vertikalią traukos kryptį, jei jie to pageidauja, bet ir pašalino mūsų patikrintos ir patogios PHALLOSAN forte diržų sistemos trūkumą, dėl kurio skundėsi daugelis "jėgos naudotojų", t. y. dėl savo principo leido naudoti dar stipresnes traukos jėgas. Iš klinikinių mūsų ortopedinių diržų sistemos tyrimų žinome, kad visų pirma naudojimo tęstinumas yra patikimas kelias į ilgalaikę sėkmę didinant ir tiesinant varpą - ir nebūtinai tempimo jėga, tačiau kai kurie tiesiog nori daugiau - didesnės tempimo jėgos ir daugiau galimybių. Tiesiog PHALLOSAN plus+.


PHALLOSAN plus+

Kaip jau buvo rašyta, geriau sekasi dirbti komandoje, tačiau tai, žinoma, nereiškia, kad gerų dalykų negalima padaryti dar geresnių. Su naujuoju "PHALLOSAN plus+" dar kartą pristatome tikras naujoves, šį kartą - strypų ir polių ilgintuvų srityje. Siekdami supaprastinti dažnai sudėtingą laikiklių prailginimo procesą, sukūrėme revoliucinę integruotą sriegių sistemą, kuri iš esmės leidžia išvengti laikiklių surinkimo ir modifikavimo. Paprasčiausiai įsukant arba išsukant traukos šakutėje integruotus sriegius, PHALLOSAN plus+ galima akimirksniu sureguliuoti iki reikiamo ilgio, net ir dėvint jį tiesiai. Trumpos (iš anksto sumontuotos) skaidrios srieginės įvorės tinka varpos ilgiui nuo 3 iki 6,7 colio (nuo 8 iki 17 cm). Jei varpos ilgis ilgesnis, prietaisas išardomas vieną kartą ir ant jo uždedamos pridedamos ilgos srieginės įvorės. Tuomet jos tinka varpos ilgiui nuo 4,7 iki 8,7 colio (12-22 cm).
PHALLOSAN plus+ auga kartu su jūsų sėkme - tai paprasta ir intuityvu.


Naujojo PHALLOSAN plus+ privalumai iš pirmo žvilgsnio

  • taikoma visiems PHALLOSAN varpų dydžiams
  • tinka varpos ilgiui nuo 3 iki 8,7 colių (nuo 8 iki 22 cm)
  • lengva reguliuoti traukos jėgą net naudojimo metu
  • stabili trauka net ir ilgesnį laiką
  • pasirinktinai didelis komfortas arba didelė trauka
  • didesnis, patogesnis pagrindo žiedas
  • nėra metalinių dalių, medžiagos be alergenų
  • lengvas surinkimas ir išardymas

PHALLOSAN forte ir PHALLOSAN plus+

PHALLOSAN plus+

PHALLOSAN plus+ su mūsų patikrinta vakuuminės apsaugos sistema leidžia visam laikui pailginti, sutankinti ir net pagerinti erekcijos funkciją naudojant daugiau kaip 4,8 kg traukos jėgą.


Esame kompanija, turinti daugiau nei 20 metų patirtį vyrų sveikatos srityje.

Dešimtys patentų, klinikiniai tyrimai, bendradarbiavimas su pasaulyje pripažintais urologais ir valstybinėmis institucijomis (pvz., Faunhoferio institutu) padėjo mums sukurti produktus, kurie padės jums pasiekti savo tikslų be skausmo ir be operacijos. Mūsų prekinis ženklas visada yra inovacijos. Po pirmųjų diržo tempimo sistemų dabar džiaugiamės galėdami pristatyti visiškai patobulintą strypo plėstuvą, kuris papildo jūsų PHALLOSAN forte sistemą.

"PHALLOSAN plus+" gali įsigyti tik įsigijusieji mūsų "PHALLOSAN forte" - užsakydami turėkite savo "PHALLOSAN forte" užsakymo numerį arba susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba, jei jo nebeturite.

PHALLOSAN plus+ yra puikus papildas tiems, kurie nori dar efektyviau ir lanksčiau naudoti PHALLOSAN forte.
Tiesiog dėvėkite PHALLOSAN taip, kaip jums patinka!

The new PHALLOSAN plus+

Štai kaip galiu užsisakyti PHALLOSAN plus+...